Instructors / Ezgi Moralıoğlu
Ezgi Moralıoğlu
Ezgi Moralıoğlu
4.76
1189 students
Turkish
Chopra Sağlık Eğitimcisi-Chopra Health™ Instructor ​ Ezgi, Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri lisans ve İnsan Kaynakları tezli yüks...
Read more
Chopra Sağlık Eğitimcisi-Chopra Health™ Instructor ​ Ezgi, Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri lisans ve İnsan Kaynakları tezli yüksek lisans bölümlerinden mezundur.   Yerel ve çok uluslu şirketlerde İnsan Kaynaklarının tüm alanlarında 15 yılı aşkın deneyime sahiptir. Çok uluslu bir şirkette  Grup İK Müdürü olarak çalışmaya devam etmektedir.    Çalıştığı şirketler için bölgesel proje lideri olarak farklı wellbeing girişimlerini yönetti ve 2019 yılında beden ve zihni dengelemek için popüler uygulamaların ötesinde zamansız bir araç ararken Ayurveda ile tanıştı.   Ayurveda alanında birçok eğitim aldı ve sertifika edindi. Chopra Sağlık Sertifikası ile Türkiye'de Chopra Sağlık Müfredatı doğrultusunda eğitim vermeye hak kazanan üç eğitmenden biridir.   Kollektif iyilik halinin bireysel iyilik haliyle mümkün olduğuna inandığından şirketlerin çalışma ortamlarını neşeli çalışanlarla dolu hale getirmelerine yardımcı olmayı hedefliyor!
Start your 7 days free subscription now!
No classes found
Semih
5
Ayurveda bilgileri çok faydalı oluyor. Çok teşekkürler 🙏🙏🙏🙏🙏
23 05 2024, 20:46
inci
5
Dosha tipimi öğrendiğim bilgilendirici bir ders oldu. Ezgi hanımın anlatım tarzı çok güzel, ses tonu dinlendirici. Verdiği kıymetli bilgiler için kendisine teşekkür ederim.
07 12 2023, 19:46
Load more

Get access to 700+ classes with one week free trial.

<p>Get access to 700+ classes with <strong>one week free trial.</strong></p>